niedziela, 29 grudnia 2013

Niebyt i warsztaty sutasz

Wyłaniam się z otchłani niewirtualnego bytu. Całkiem fajnie jest tam w prawdziwym życiu. Sporo się dzieje. Odpoczynek od ślizgania się po blogach i pinterestach dobrze mi zrobił. Z pewnością nie próżnowałam.

W końcu po latach słuchania marudzenia i jeków mój Towarzysz Życia zmusił mnie do kupna PRAWDZIWEGO aparatu fotograficznego. Teraz z drżeniem dłoni, lekką frustracją testuję, testuję. I już wiem, że to jeden z najlepszych prezentów, jakie sobie zrobiłam. 

Dziś były pierwsze zdjęcia na spacerze z Lwem i pierwsze próby fotografowania do celów blogowych.Jak na pierwsze sto zdjęć i dzisiejsze warunki oświetleniowe jestem całkiem zadowolona. Może przesadziłam z ekspozycją, ale cóż ;)

Z innych nowinek - jeśli ktoś ma ochotę nauczyć się haftu sutaszowego w naprawdę miłym towarzystwie to serdecznie zapraszam. Warsztaty odbędą się 25 stycznia w centrum Warszawy. Gościć nas będzie Sklep z Rysunkami - artystyczna atmosfera gratis ;)
7 komentarzy:

 1. Witaj Kochana z powrotem :D Gratuluję udanego zakupu i samych pięknych zdjęć Ci życzę. Służę swoimi pomocami naukowymi w temacie, a na warsztaty chętnie się wybiorę o ile nie będę wtedy na festiwalu w Berlinie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. :) Ja też zgłaszam się z przyjemnością :) Super pomysł! Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne połączenie kolorów

  OdpowiedzUsuń
 4. Więcej fot, więcej fot! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzień dobry!
  Czy na warsztaty 25.01.2014 są jeszcze miejsca?
  Pozdrawiam
  Ewa

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Lubię gadatliwych gości ;)